Szafa urwisa

Akcesoria dla niemowląt

Doskonale wiemy, że opieka nad urwisami sprawia wiele trudów dnia codziennego, dlatego staramy się pomóc rodzicom, by jak najlepiej mogli się nimi opiekować. Nasza pomoc to różnego rodzaju akcesoria dla niemowląt, bez których żadne nie może się obyć: butelki, przybory toaletowe, grzechotki i gryzaki, a także uwielbiane przez dzieciaczki zabawki edukacyjne. Wszystkie produkty spełniają wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów, przez co są idealne dla noworodków i niemowlaków.

 

Na wyraziste kolory naszych akcesoriów zwrócą uwagę nie tylko rodzice, ale również maluszki. Doskonałą zabawą będą grzechotki i gryzaki, które są niezbędnym gadżetem dla niemowlaków w czasie wyrastania pierwszych ząbków – mając gryzaczek, który masuje delikatne dziąsła – ząbkowanie nie będzie takie straszne!

 

Obowiązkowe wyposażenie maluszka obejmuje przybory toaletowe, które pomogą zatroszczyć się o pielęgnacje dziecka. W naszej ofercie znajdą Państwo idealnie wyprofilowane nożyczki dla niemowląt, delikatne szczotki dla włosów z grzebykiem, a także zestawy do pielęgnacji paznokci.

 

Akcesoria dla niemowląt, które są obligatoryjnym wyposażeniem każdego maluszka spełniają wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. Są wykonane z materiałów, które są delikatne dla wrażliwej skóry dzieci.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zamieszczoną poniżej.


Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Nowości

© Szafa Urwisa 2012 - Wszystkie prawa zastrzeżone.