Szalony wieczór panieński- jak się na niego ubrać?

Bez wątpienia, wieczór panieński jest wyjątkową okazją do tego, aby dobrze się bawić, zaszaleć, ale i ubrać się w wyjątkowy sposób. Oczywiście, wiele zależy od tego, czy jesteśmy jedynie uczestniczkami takiej imprezy czy być może jest ona organizowana właśnie dla nas. Jednakże, ze względu na to, że jest to typowa impreza, która odbywa się wieczorową porą- nasz strój może być zdecydowanie bardziej szalony. W przypadku panny młodej zawsze możemy zdecydować się na biel, która niejako jest już do nas przypisana- z pewnością biała sukienka będzie stanowiła ładne nawiązanie do sukni ślubnej, którą włożymy następnego dnia. Nie jest to jednak jedyna z dostępnych opcji!

Wersja szalona i ekstrawagancka

Taka wersja ubioru również może być odpowiedzią na to, jak się ubrać na wieczór panieński. W końcu, dla panny młodej wieczór panieński jest niejako ostatnim takim szalonym wyjściem przed zamążpójściem, a przynajmniej w tradycji w taki sposób się to określa. Dlatego też można postawić na koronkowe kreacje, spódniczki mini, sukienki z wycięciami i prześwitami, które ładnie podkreślają figurę. Bardzo ładną sukienką na wieczór może być kreacja z cekinami lub też sukienka wiązana na szyi, która odsłania całe plecy. Obowiązkowym elementem wykończenia takiej kreacji są oczywiście klasyczne szpilki, ale w wersji bardziej drapieżnej, gdyż na przykład z metalowymi dodatkami lub też z lakierowanej skóry. Możemy też zaszaleć w kwestii doboru kolorystyki naszej kreacji i na przykład zdecydować się na krwistą czerwień.

Kreacja na wieczór tematyczny

Bardzo często uczestniczki wieczoru panieńskiego decydują się na zorganizowanie imprezy tematycznej. Wówczas tak naprawdę nie mamy wyjścia- musimy swój strój dostosować do innych dziewczyn. Zazwyczaj, odbywa się to na podobnej zasadzie, co w przypadku doboru sukienek dla druhem- albo wszystkie muszą być niemalże identyczne, albo chociaż muszą mieć jakiś jeden, wspólny mianownik- na przykład ten sam kolor.

A może coś naprawdę eleganckiego?

Jeśli wieczór panieński został zaplanowany w jakimś luksusowym lokalu- takie powinny być też kreacje uczestniczek takiej imprezy. W takim przypadku odpowiednia sukienka na wieczór panieński to klasyczna mała czarna, którą dodatkowo możemy na szereg sposobów urozmaicić poprzez odpowiednie dodatki. Wśród takich dodatków może się znaleźć jakiś ładny pasek, który podkreśli wcięcie w talii, długie, sięgające aż do ramion kolczyki lub też bogato zdobiona kolia. Doskonałym uzupełnieniem małej czarnej może też być wysadzana kamieniami szlachetnymi lub perłami broszka. Wprost idealną torebką na takie wyjście będzie niewielkich rozmiarów kopertówka, którą możemy przewiesić przez ramię na łańcuszku lub też wziąć do ręki. Na tak eleganckie wyjście trzeba się też zdecydować na buty na wysokim obcasie. Tutaj możemy postawić na klasyczną czerń, ale też możemy dobrać kolor szpilek do koloru dodatków, na jakie się zdecydujemy tak, aby stworzyć spójnie wyglądającą stylizację.