Cześć!

Jestem Ania i jestem właścicielką marki SZAFAURWISA. Prowadzę bloga lifestylowego i modowego, a od niedawna również swój sklep internetowy. Mieszkam w Krakowie i to tutaj skończyłam wyższą szkołę robienia ubrań i szalików. Personalnie jestem kobietą z wysokimi manierami i lubię spacerować. Posiadam małego kotka o imieniu Miluś. Mieszkam sama i jest mi z tym bardzo dobrze.

Inspiracją do bloga są ludzie. Dlaczego Wy się tak ubieracie!? Może nie Ty, ale jednak większość osób to takie typowe Janusze i Grażynki. Skarpetki do sandałów? To jest połączenie, którego nikt poza Twoją ciocią nie zniesie. 

Jestem tutaj żeby podzielić się swoim doświadczeniem projektantki mody – tak, szyję również własne ubrania! Chcę aby osoby zaczęły dbać o siebie i swój wygląd. Jest to moja mała misja, którą wierzę, że uda mi się zrealizować. 

Na codzień obecnie tak jak pisałam projektuję i szyję ciuchy, szczególnie na zamówienie. Prywatnie chodzę do szkoły teatralnej i interesuję się różnymi rodzajami sztuki. Jestem otwarta na różnego rodzaju współprace komercyjne z markami z całej Polski. 

Jestem także influencerką. Posiadam instagrama i snapchata z zasięgiem ponad 200 000 aktywnych followerek. Lubię podróżować oraz grać w pokemony. Jeżdżę po Krakowie na hulajnodze i gram w squasha.

Wakacje zazwyczaj spędzam w mojej rodzinnej miejscowości razem z moją kochaną babcią. To ona jako pierwsza zaraziła mnie pasją do projektowania. Zawsze schludna, modnie ubrana. Jest dla mnie inspiracją w każdym możliwym momencie.    

Jeżeli jesteś zainteresowana poradami oraz ciekawymi zdjęciami zapraszam Cię na moje portale społecznościowe. Zawsze przyda się trochę więcej lików i udostępnień, Możesz tam przejść klikając link na znajdujący się na samej górze strony. Czasami organizuję również spotkania z moimi fankami. Zazwyczaj odbywają się one w Krakowie oraz Warszawie i Wrocławiu. Najbliższe planuję na wakacje – drugą połowę. Wiem, że część moim widzów to nastolatki, dlatego spokojnie, nie bójcie się – wydarzenie odbędzie się przed końcem wakacji – najprawdopodobniej koło 20 sierpnia.

Bardzo lubię te spotkania, bo mogę się wtedy dzielić z moimi odbiorcami sobą. Lubię i chcę być naturalna, niestety przed kamerą nie zawsze jest to możliwe. Przygotowałam dla was dużo nagród i prezentów. Mam jeszcze sporo pomysłów do zrealizowania. Myślę, że wszystko się uda genialnie. Jeżeli wy macie jakieś sugestie to liczę, że się nimi podzielicie. 

Zapraszam do kontaktu i współpracy. Kupujcie, lajkujcie, udostępniajcie.